Direktor 53 406 474 karukool@tyri.ee

Calendar

märts
30
E
Palybacki nädal!
märts 30 @ 6:52 e.l. – apr. 6 @ 7:52 e.l.

Hei, armas koolipere!

Alagas distantsõppe 3. nädal ja nüüd on kindlasti vaja teha ka midagi eriti vahvat ja lahedat.

Tähistame naljapäeva

Nimelt 1. aprillil, naljapäeval pidi meil olema koolis klassidevaheline playback. Kuna nüüd olete aga kõik oma kodudes ja klassikaaslastega koos seda teha ei saa, siis… Nüüd on võimalus teil teha seda individuaalselt!

Selleks: valmista kodus ette kas üksi või siis ka õdede-vendadega või kaasa sinna koguni ka oma vanemad, üks vahva playbacki esitus ja filmige see üles.

Oma äge video postita aadressile eva.seera@karukool.edu.ee ja sealt liiguvad need kooli FB lehele. Lehel toimub hääletus ja kõige enam erinevatelt inimestelt “LIKE” märke saanud videod on selle aasta võitjad. Kindlasti on võitjatele ka auhinnad ja tühjade kätega ei jää kindlasti ükski osaleja. Ole julge ja äge!

Playbaci videote saatmistähtaeg on 6. aprill! Seega on Sul nädal selle ettevalmistamiseks. Seejärel toimub 6.-10. aprillini hääletus ning 13. aprillil kuulutame välja võitjad!

Loomulikult on osalemine vabatahtlik, aga kes see ikka nalja teeb kui ise ei tee 

Vahvat playbacki nädalat!

apr.
9
N
Eelkool
apr. 9 @ 5:00 p.l. – apr. 30 @ 4:00 p.l.

Aprillikuus alustab Käru Põhikoolis EELKOOL, millest on oodatud osa saama kõik lapsed, kes plaanivad alustada käesoleva aasta sügisel kooliteed Käru Põhikooli 1. klassis.

Esimene kokkusaamine tulevase õpetajaga toimub neljapäeval, 9. aprillil kell 17.00. 1. klassi õpetajaks saab uuel õpeaastal Anneli Kirspuu.

Eelkooli raames toimub neljal aprillikuu neljapäeval neli 45 minuti pikkust kokkusaamist .

Palume kõigil lapsevanematel, kelle laps sügisel Käru Põhikoolis kooliteed plaanib alustada registreerida oma osalemine eelkoolis õpetaja meiliaadressil: anneli.kirspuu@karukool.edu.ee hiljemalt 2. aprilliks.

 

juuni
1
E
4.-8. kl. õppekäik “Algus allikast”
juuni 1 @ 9:00 e.l. – 3:00 p.l.

Õppekäik Norra allikatel.