Direktor 53 406 474 karukool@tyri.ee

õpetajad

Ave Mändla

1.-3. klassi klassiõpetaja,                          5.-6. klassi ajalugu ave.mandla@karukool.edu.ee

Sune Vilimaa

2. klassi klassiõpetaja sune.vilimaa@karukool.edu.ee

Anneli Kirspuu

4. klassi klassiõpetaja                       5.-6. klassi eesti keel ja kirjandus     8.-9. klassi ajalugu anneli.kirspuu@karukool.edu.ee

Eha Vaard

informaatika eha.vaard@karukool.edu.ee

Paul Sepp

5.-6. klassi loodusõpetus                         7.-9. klassi geograafia                               7.-9. klassi bioloogia                               7.-9. klassi keemia paul.sepp@karukool.edu.ee

Klarika Rüütel

6.-9. klassi vene keel                                  7.-8. klassi klassijuhataja                          klaarika.ruutli@karukool.edu.ee

 

 

Sirje Zõbina

3.-9. klassi inglise keel sirje.zobina@karukool.edu.ee

Virve Zimmermann

1.-9. klassi kehaline kasvatus                   9. klassi ühiskonnaõpetus             õpiabi virve.zimmermann@karukool.edu.ee

Pille-Riin Kaaver

1.-9. klassi muusikaõpetus pille.riin.kaaver@karukool.edu.ee

Tiiu Pariis

7.-9. klassi eesti keel ja kirjandus tiiu.pariis@karukool.edu.ee   

Aivar Lips

4.-9. klassi töö- ja tehnoloogiaõpetus aivar.lips@rkk.edu.ee 

Andrus Metsma

8.-9. klassi füüsika                                  7.-9. klassi matemaatika                          7. klassi loodusõpetus andrus.metsma@karukool.edu.ee

 

 

Ulvi Klemmer

4.-6. klassi matemaatika                          9. klassi karjääriõpetus             koduõppe õpetaja ulvi.klemmer@karukool.edu.ee

Ilme Jesse

1.-9. klassi kunst (v.a. 3.klass)                 1.-3. klassi tööõpetus (v.a. 3.klass)         4.-9. klassi kodundus ja käsitöö,              9. klassi ajalugu,                                      9. klassi klassijuhataja ilme.jesse@karukool.edu.ee

Eva Seera

 

1.-3. klassi rütmika                                     4.-5. klassi folkloor                                  5. ja 6. klassi klassijuhataja eva.seera@karukool.edu.ee

Raili Saar

5.-8. klassi inimeseõpetus                        raili.saar@karukool.edu.ee

Sirje Liivak

koduõppe õpetaja sirjeliivak@gmail.com  


Kõikide Käru Põhikooli õpetajatega saab kontakti e-posti aadressil ning õpetajatetoa numbril 487 4667.