Direktor 53 406 474 karukool@tyri.ee

õpetajad

Sune Vilimaa

klassiõpetaja, 1. klassi klassijuhataja sune.vilimaa@karukool.edu.ee

Anneli Kirspuu

klassiõpetaja, 3. klassi klassijuhataja anneli.kirspuu@karukool.edu.ee

Eha Vaard

informaatika eha.vaard@karukool.edu.ee

Paul Sepp

loodusõpetus, keemia, geograafia, bioloogia, inimeseõpetus, 9. klassi klassijuhataja paul.sepp@karukool.edu.ee

Virve Zimmermann

kehaline kasvatus, eesti keel, kirjandus virve.zimmermann@karukool.edu.ee

 

Ave Mändla

klassiõpetaja, 2. ja 4. klassi klassijuhataja ave.mandla@karukool.edu.ee

Sirje Zõbina

inglise keel sirje.zobina@karukool.edu.ee

Pille-Riin Kaaver

muusikaõpetus pille.riin.kaaver@karukool.edu.ee

Tiiu Pariis

eesti keel, kirjandus pariis.tiiu@@gmail.com   

Aivar Lips

töö- ja tehnoloogiaõpetus aivar.lips@rkk.edu.ee 

Andrus Metsma

füüsika, 8. ja 9. klassi matemaatika matefus@gmail.com

 

Eva Seera

rütmika, folkloor, 5. klassi klassijuhataja eva.seera@karukool.edu.ee

Pille Vaht

pikapäevarühma õpetaja, vene keel, abiõpetaja, 6.-7. klassi klassijuhataja​ pille.vaht@karukool.edu.ee

Ulvi Klemmer

5, 6. ja 7. klassi matemaatika, koduõppe õpetaja ulvi.klemmer@karukool.edu.ee

Ilme Jesse

kunst, käsitöö, ajalugu, 8. klassi klassijuhataja ilme.jesse@karukool.edu.ee

Sirje Liivak

koduõppe õpetaja sirjeliivak@gmail.com  


Kõikide Käru Põhikooli õpetajatega saab kontakti e-posti aadressil ning õpetajatetoa numbril 487 4667.