Hirmude karneval toimub 22. novembril!

Käru kooli sügisene karneval, kuhu on oodatud osalema kogu kooli -ja kogukonnapere.

17.30-18 kogunemine koolimajas
Karnevalisaali uksed avatakse kell 18.00, karneval lõpeb kell 20.30

Karnevalil toimuvad hirrrmsad ülesastumised, mängud ja võistlused. Avatud on kohvik, kingipood, keerleb hirmus loosiratas.

Aktiivsete perede vahel loositakse välja väärt auhindu. Peaauhinnaks perepilet veekeskusesse lustima! Selleks, et perega auhindu võita:

1. osaleda saab vähemalt kaheliikmeline kostümeeritud pere (laps ja lapsevanem)
2. Tuleb panustada kas kohvikusse mõne suupärase roaga või kingipoodi mõne müügiks mineva käsitööesemega.
3. Tuleb teha oma kostümeeritud perest foto fotonurgas
4. Tuleb osaleda õhtu jooksul vähemalt 3. tegevuses.
Sel moel kogub pere osaluskaardile 5 templit ning saab osaleda auhinnaloosis.

Võta kaasa veidi sularaha ja tule veeda üks hirmus tore õhtu!

Kohvikusse ja kingipoodi ootame panustama suupoolise ja käsitööesemetega!

Kohvikusse panustajad, palun andke sellest teada Mari Kassile. Tema on taaskord kohviku perenaine.
Kingipoodi panustajad – võtke ühendust Valentina või logopeed Rutiga, sest nemad korraldavad seda osa.
Kes soovib pakkuda mõnda vahvat eset õnneloosi, siis teavitage sellest õpetaja Virvet või mõnda kooli õpilasesinduse liiget. Nemad seavad kokku õnneloosi.

Kes aga teab mõnd vahvat esinemisnumbrit või soovib ise mõne toreda ülesastumise teha, siis andke sellest teada Evale, kes seab kokku õhtu kava.

Kokkuvõttes – olete oodatud kaasa lööma nii õhtu korralduses kui ka selle nautimises!