Sinu panus karnevaliõhtusse on väga oodatud!

Seoses kooli heategevusliku karnevaliga on oodatud kõigi Käru kooli sõprade panus õhtusse:
1. Karnevai kohvik ootab mõnusaid maiuseid ja suupisteid. Tee oma pakkumine kohvikuemandale Mari Kassile (tel 56913163 või mari.kass@outlook.com).
2. Õnneloosi sobivat kraami võtavad vastu kooli 8. ja 9. klassi õpilased Keelika Ruddi, Marian Hunt ja Keiri Männi, neid abistab õpetaja Zimmermann.
3. Karnevali kingipoodi saad pakkuda erinevat käsitööd ja omavalmistatud kraami. Oma pakkumisest anna teada kingipoe perenaistele Valentina Virvelaiule (tel 5098109, valentina.virvelaid@gmai.com) või Rutt Vaarmarile (tel 5300 3743, rutt.vaarmari@karukool.edu.ee).
Lisainfot saab ja karnevali puudutavat võib alati küsida ka huvijuhilt Eva Seeralt (tel 53022015, eva.seera@karukool.edu.ee)
Anna ka Sina võimalusel oma panus meie toredasse traditsiooni ja tule ka ise õhtust osa saama!